BUSY DO NIEMIEC Z KRAŚNIKA lubelskie

Busy do Niemiec z Kraśnika lubelskie pod wskazany adres bez przesiadek

O Firmie - Busy do Niemiec z KraśnikaO Firmie - Busy do Niemiec z Kraśnika Oferta - Busy do Niemiec z KraśnikaOferta - Busy do Niemiec z Kraśnika Rozkład - Busy do Niemiec z KraśnikaRozkład - Busy do Niemiec z Kraśnika Trasy - Busy do Niemiec z KraśnikaTrasy - Busy do Niemiec z Kraśnika Kontakt - Busy do Niemiec z KraśnikaKontakt - Busy do Niemiec z Kraśnika
Busy do Niemiec z Kraśnika - tytuł działuOferta
Nasza oferta to tanie przewozy od drzwi pod wskazany adres bez przesiadek komfortowymi busami 9-cio osobowymi do Niemiec z Kraśnika lubelskie (nie tylko z dużych miast, ale i mniejszych miejscowości w obu krajach). W naszych busach znajduje się zawsze dwóch kierowców, dzięki czemu nasze pojazdy prowadzone są przez osoby wyspane i wypoczęte. Podróż odbywa się w mikrobusach 9-cio osobowych, a więc nieporównywalnymi z busami 12 lub 19-sto osobowymi pod względem komfortu podróży, ilości miejsca dla pasażerów oraz długości czasu przejazdu.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych pasażerów podróżujących na wszystkich naszych trasach. Nasze busy kursuję regularnie tylko najkrótszymi i wcześniej sprawdzonymi trasami przez cały rok według stałego rozkładu.

Dysponujemy nowoczesną, wysoce sprawną flotą samochodową. Nasze busy do Niemiec z Kraśnika lubelskie są przystosowane do dalekich podróży (wygodne, rozkładane fotele, klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie) i co istotne dla wielu naszych pasażerów zadbane i czyste. Przed każdym wyjazdem sprawdzana jest jego sprawność techniczna. Busy wyposażone w systemy GPS, gwarantują sprawne dotarcie pod wskazany adres. Podczas podróży kadra wykwalifikowanych kierowców zadba o Twoje bezpieczeństwo. Ponadto nasze busy posiadają m.in. profesjonalne car audio, dzięki temu czas spędzony podczas podróży będzie przyjemnością.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, każdą trasę maksymalnie optymalizujemy dopasowując się do wymagań naszych pasażerów. Kwestie organizacyjne oraz rezerwacje omawiamy wcześmniej telefonicznie lub drogą mailową. Dzięki temu możemy skrócić czas podróży do minimum i zaoferować wyjątkowy standard przejazdu i bardzo korzystną cenę biletu.

Wciąż podnosimy standardy usług, aby uatrakcyjnić naszym klientom podróżowanie. Firma TRANZYT gwarantuje pełną satysfakcję z transportu, atrakcyjną cenę biletu, przejazd od drzwi pod wskazany adres jednym samochodem bez przesiadek.
 

Oferujemy profesjonalne przewozy do Niemiec z Kraśnika tanio i komfortowo

Od ponad 20 lat świadczymy profesjonalne usługi transportowe do Niemiec tanio i skutecznie. Zajmujemy się przewozem osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych komfortowymi busami pod wskazany adres bez przesiadek oraz dostarczaniem przesyłek i paczek.
Busy do Niemiec z Kraśnika, Transport osobowy Busy do Niemiec z Kraśnika, Grupy zorganizowane Busy do Niemiec z Kraśnika, Dostarczanie przesyłek

Transport osobowy

Grupy zorganizowane

Dostarczanie przesyłek

Realizujemy przewozy osobowe busami dla uczniów, studentów, osób pracujących i turystów pod adres bez przesiadek. Zapewniamy kompleksową obsługę przewozową grup zorganizowanych w dowolne miejsce Niemiec. Dostarczamy przesyłki i paczki w atrakcyjnej cenie szybko i skutecznie pod wskazany adres.
 

Zasięg naszego działania na terenie Polski obejmuje województwa:

  • dolnośląskie,
  • lubelskie,
  • lubuskie,
  • łódzkie,
  • małopolskie,
  • mazowieckie,
  • opolskie,
  • śląskie,
  • świętokrzyskie,
  • wielkopolskie.
Busy do Niemiec z województw dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Posiadamy międzynarodową licencję na przewóz osób oraz doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczeństwo podróży. Nasze pojazdy znajdują się w nienagannym stanie technicznym i estetycznym.


Busy z Kraśnika i okolic do Niemiec - FAQ

 

Jak mogę zarezerwować wyjazd busem z Kraśnika i okolic do Niemiec?

Busy z Kraśnika i okolic do Niemiec można zarezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu podany w dziale kontakt lub za pomocą SMS (24h), wysyłając na numer rezerwacji wiadomość o treści „WYJAZD”. Odzwonimy na numer z którego został wysłany SMS w celu dokonania rezerwacji wyjazdu na określony dzień.

Z jakim wyprzedzeniem powinienem dokonać rezerwacji wyjazdu?

U nas rezerwacji wyjazdu do Niemiec można dokonać nawet w ostatniej chwili, jeśli w busie dostępne są wolne miejsca. Dla pewności lepiej nie zwlekać z rezerwacją do ostatniej chwili i dokonać jej kilka dni wcześniej. Ważne jest, aby po dokonaniu rezerwacji w dniu poprzedzającym zarezerwowaną datę wyjazdu do godziny 14:00, dokonać osobistego telefonicznego potwierdzenia wyjazdu na numer rezerwacji.

Do kiedy i jak mogę odwołać rezerwację, bądź zmienić termin wyjazdu?

Odwołanie rezerwacji, bądź zmianę terminu wyjazdu do Niemiec można dokonać do dnia poprzedzającego datę planowanego wyjazdu do godziny 14:00 dzwoniąc na numer rezerwacji.

Czy muszę informować o rezygnacji z wyjazdu?

Informacja o rezygnacji wyjazdu do Niemiec jest dla nas konieczna, ponieważ wtedy nie blokuje się miejsca dla innego pasażera, zainteresowanego wyjazdem. Poza tym kierowcy odbierają pasażera spod wskazanego adresu na ustaloną wcześniej godzinę i brak takiej rezygnacji naraża innych pasażerów na niepotrzebne oczekiwanie, co przedłuża czas podróży.

Czy mogę odstąpić zarezerwowane wcześniej miejsce w busie innej osobie?

Zarezerwowane wcześniej miejsce w busie można odstąpić innej osobie, wtedy prosimy o osobiste zgłoszenie takiej zmiany na numer rezerwacji, najpóźniej do dnia poprzedzającego zarezerwowaną datę wyjazdu do godziny 14:00.

Czy może się zdarzyć zmiana terminu wyjazdu?

Zmiana terminu wyjazdu do Niemiec występuje sporadycznie. W takich przypadkach zawsze z wyprzedzeniem informujemy telefonicznie naszych Klientów o wszystkich niedogodnościach.

Czy busy z Kraśnika do Niemiec dojeżdżają pod wskazany adres?

Tak, nasze busy z Kraśnika do Niemiec dojeżdżają dokładnie pod wskazany adres, bez przesiadek, bez konieczności zmian środka transportu w możliwie najkrótszym czasie. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do zaproponowania alternatywnego adresu odbioru/dowozu.

Kiedy i w jaki sposób mogę dokonać płatności za przejazd busem i w jakiej walucie?

Płatności za przejazd do Niemiec dokonywana jest u kierowcy, przy wsiadaniu do busa. Płatności za przejazd można dokonać w złotówkach lub euro.

Jaki jest limit bagażu, który mogę zabrać ze sobą do busa?

Nie ważymy bagażu i nie nakładamy limitów jego wielkości. Ogranicza Cię jedynie wielkość bagażnika w naszym busie. W przypadku jednak konieczności przewiezienia nietypowych gabarytów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer rezerwacji.

Czy busem mogę przewieźć domowe zwierzę?

Dopuszczamy przewożenie zwierząt domowych po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu podczas dokonywania rezerwacji, oraz po dokonaniu ewentualnej dopłaty za przewóz pupila. Zwierzę powinno być przewożone w specjalnym pojemniku przeznaczonym do transportu lub jeśli jest to pies, powinien być przewożony na podłodze busa w kagańcu i na smyczy.


Zarezerwuj już dziś przewóz do Niemiec z Kraśnika
pod numerem +48 602 537 246 lub wyślij SMS o treści "WYJAZD" (24h)
 
Busy do Niemiec z Kraśnika, Bezpieczne i komfortowe tanie busy od drzwi pod adres bez przesiadek prosto pod dom


Nasza oferta przewozów busami pod wskazany adres codziennie z innych miast:

Busy z Polski do Niemiec, Tranzyt
 
© Tranzyt 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.